Uncategorized @tr

Market Arabası Modelleri ve Fiyatları

By 8 Şubat 2019 No Comments

Müşterilerine daha rahat bir alışveriş fırsatı sunmak için pek çok süpermarket, hipermarket ve yapı malzemeleri satan işletmelerin sıklıkla tercih ettiği ekipmanların başında market arabası geliyor. Farklı kullanım alanları için farklı market arabası modelleri bulunuyor. Örneğin; dar reyonlar arasında rahatlıkla hareket imkanı sağlayan modellerden, yapı marketlerinde kullanılan, ağır yük taşımak için kullanılan arabalara, farklı boy ve ebatlarda pek çok market arabası üretiliyor. Ayrıca, tekerlekli sandalye kullanan müşteriler için özel olarak üretilen ve üzerinde sandalye bağlantı kayışı yer alan market arabaları da bulunuyor. İşletmenize gelecek engelli müşterileri de düşünüyor olmanız, hem yarattığınız markayı bir adım öne çıkartacak hem de her vatandaşa eşit yaklaştığınızı bir kez daha kanıtlayacaksınız.

Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabilen market arabası modelleri, aynı zamanda alt kısmında sepet bulunan modelleriyle de elinde çantası bulunan müşterilerin eşyalarını bu bölmeye yerleştirerek alışveriş yapmaya devam etmelerini sağlıyor. Farklı taşıma kapasiteleriyle farklı sektörlerde hizmet veren işletmelerde kullanılabilecek birçok modelin bulunduğu market arabaları, iç içe geçebilme özelliğiyle de oldukça az yer kaplıyor. Dönen tekerlekleriyle yüksek manevra kabiliyetine sahip olan metal ve plastik market arabaları, müşterilerin almayı planladıkları ürünleri alışverişin sonuna kadar kolayca taşıyabilmeleri adına seçilebilecek market ekipmanları EG Form Factory’nin internet sitesinde bulunuyor. Üstelik market arabası fiyatları da oldukça uygun.

 

Eğer siz de işletmenizi ziyaret eden müşterileriniz alışverişleri sırasında aldıkları ürünleri zarar görmeyecek biçimde taşımalarını istiyorsanız, EG Form Factory’nin bünyesinde bulunan market arabası çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Üstelik, birden fazla filtreleme modeli ile aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşletmeniz için ideal olduğunu düşündüğünüz market arabası modelini kredi kartınızla ya da havale seçeneğiyle güvenli bir şekilde günün herhangi bir saatinde satın alabilirsiniz. Market arabası dışında aradığınız her türlü market ekipmanını da bulacağınız bu firmanın online kataloğunu inceleyebilirsiniz. Olukça güvenilir ve kalite ürünler üretmesinin yanı sıra sektördeki diğer firmalarla karşılaştırıldığında fiyat – kalite skalasında market arabası fiyatları en uygun olan firmaların başında geliyor.

 

Leave a Reply